Rekonstrukce

Dne 31.8.2019 se na revíru 471 221 konají rybářské závody pro děti od 8.00-12.30.

Při této příležitosti zveme naše členy na „kolaudaci“ vnitřních prostorů klubovny,která prošla rekonstrukci.Tato rekonstrukce byla nutná z důvodu havarijního stavu klubovny.Teď můžeme školit nové členy v krásné moderní klubovně.Hlavně děti už nebudou muset trávit čas v zatuchlé a zakouřené budově.Tímto bych chtěl moc poděkovat sponzorům,kteří nám hodně pomohli a také lidem,kteří obětovali svůj volný čas a pracovali na přestavbě.Bohužel tito lidé se dají napočítat na prstech jedné ruky.Ale je vidět,že těmto lidem záleží na budoucnosti naší organizace a věřím,že pro naše členy udělají maximum.Rekonstrukce probíhala přesně 43 dnů a dnes byla dokončena,aby děti v sobotu už mohli trávit přestávku o závodech v kulturním prostředí.Ještě nám chybí větší televize,abychom mohli dětem při školení pustit různá náučná videa.Zatím jsme nesehnali sponzora,ale ten se určitě najde.

Budeme moc rádi,když si najdete chvilku času a přijdete v sobotu za námi prohodit pár slov při kávě.Každý máte jiný nápad jak vše zlepšit a my ho potřebujeme slyšet,abychom naší organizaci vedli správným směrem.

Velký kus práce ve svém volnu odvedli:

Slíva Tomáš(pokladník)

Bardoň Kamil(vedoucí RS)

Já jsem jim občas pomohl(jednatel)

Za materiál děkujeme:

Turoň Miroslav((DK)

STAVBY-BELL.CZ

Za úklid po našem vyvádění:

p.Turoň

p.Turoňová

A všem ostatním děkujeme za podporu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.